среда, 7 декабря 2011 г.

Перший досвід


В такі момент я дуже люблю свою роботу. Якщо не можна відпроситися, то треба з цього зробити сюжет)) Отже відпроситися з роботи на майстер-клас з декупажу я не змогла, тому вирішала зняти сюжет про рукоділля загалом,  і сходити на майстер клас  зокрема.
Майстер-клас був безкоштовний, але ми не лише слухали. Майстриня – Висоцька Валентина. Дуже приємна жінка. Для усіх підготували ось такі заготовки для магнітів.


Цей  круглячок фарбували білою акриловою фарбою. Потім затирали дрібним наждачним папером. Мені дістався шматочок серветки з будиночком))) 


Серветку на дерев’яну поверхню ми наносили пензликом і ПВА. Клей був розбавлений 1:5 і був схожий на воду. 


На зворотній бік ми приклеїли магніт і прикрасу з боків ))) Все вийшло доволі примітивно, але позитивних емоцій ціла купа!!!!І я зрозуміла перші ази. Тобто не можна сказати,  що це щось серйозне, але все ж перший крок в декупажі ))) На виставці я ще купила серветочки, які мені сподобалися.І починаючи збирати необхідний комплект матеріалів, що б зробити щось в домашніх умовах ))) 

8 комментариев:

 1. Ух ты, молодец!!!Магнитик очень очень красивый, я убеждена, примитив есть ВКУС, у тебя очень красиво вышло!!! я так рада за тебя, ты смогла дотронуться до неведомого рукоделия - декупаж, это очень интересное занятие, будешь потом нас учить!!! Желаю чтобы твои новые салфеточки (безумно красивые) не лежали долго без дела и в скором времени ты смогла собрать нужные материалы и начала новый путь в хобби!!!

  ОтветитьУдалить
 2. Спасибки!!! Надею что салфеточки не залежаться. Мне очень нравится обоз с овощами. Теперь нужно подумать, где бы он смотрелся хорошо... Может дощечка ? или поднос???

  ОтветитьУдалить
 3. С почином))) Вдохновения и терпения!!!

  ОтветитьУдалить
 4. Спасибо! Если что буку обращаться к вам за консультациями)))

  ОтветитьУдалить
 5. Часы, наверное, я сразу не осилю))))

  ОтветитьУдалить
 6. Ира, так красиво!!! А это сложно?
  П.С.: я тоже как-то на мастер-класс записалась по самостоятельным путешествиям, а в результате и на работу туда сходила)

  ОтветитьУдалить
 7. Когда рядом человек знающий, то не сложно, а дома как-то совсем не так просто)))

  ОтветитьУдалить

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...